Szkolenia biznesowe
i menadżerskie

Maja Kornel — Trenerka zmiany osobistej, certyfikowana trenerka FRIS®, szkoleniowiec, wykładowca akademicki, doradca zawodowy, doradca psychospołeczny, doradca personalny, socjolog, pedagog. Właścicielka firmy szkoleniowej oraz dyrektor Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego i Kształcenia Praktycznego ENTRENO. Autorka unikatowego programu nauczania kursu „Doradca zawodowy”, realizowanego na platformie edukacyjnej ENTRENO, posiadającego Akredytację Kuratora Oświaty.

Marta Ozga — Absolwentka Wydziału Prawa na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu, posiadająca międzynarodowy tytułu LL.M International Commercial Law uzyskany na Akademii Leona Koźmińskiego. Od 12 lat związana z bieżącą działalnością sektora MŚP, właściciel firmy consultingowej, autor specjalistycznych artykułów, doświadczony bankier działu korporacyjnego, Mentor w programie Early Warning oraz szkoleniowiec.

Paweł Niemotko — Absolwent Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Certyfikowany trener sprzedaży. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta i komunikacji.

Agnieszka Baranowska — Nauczyciel, trener i przedsiębiorca z 25-letnim doświadczeniem szkoli zespoły w firmach i organizacjach w obszarach: przywództwa, komunikacji i informacji zwrotnej, motywowania, delegowania zadań i podejmowania decyzji, prowadzenia spotkań i zwiększania wydajności pracowników. Pracuję w języku polskim i angielskim. Certyfikowany trener mentalny Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka i trener Mental Power; od ponad roku pracuje z klientami indywidualnymi i zespołami nad budowaniem pewności siebie, uczy, jak przekuć niepowodzenie w sukces i jak radzić sobie z sukcesem.

Szkolenia z Systemów Zarządzania Jakością,
Szkolenia HACCP

IQ Consulting jest niezależną firmą doradczo-szkoleniową wyspecjalizowaną we wdrażaniu systemów zarządzania wg norm ISO oraz według zasad HACCP, BRC, IFS, różnego rodzaju szkoleniach oraz doradztwie związanym z zarządzaniem.
W trosce o jak najwyższe standardy obsługi Klientów wdrożyliśmy, stosujemy i doskonalimy w naszej Firmie System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008.

Wykorzystując bogate doświadczenie konsultantów, IQ Consulting świadczy usługi szkoleniowe i konsultingowe w zakresie:

• opracowywania i wdrażania Systemów Zarządzania zgodnych z wymaganiami norm ISO serii 9000, ISO 14001, PN-N 18001, ISO/TS 16949, ISO 27001, ISO 22000, i innych,
• wdrażaniu systemów zarządzania według zasad HACCP, BRC, IFS.

Tomasz Bieńkowski — Absolwent Studiów Podyplomowych Politechniki Koszalińskiej. Menadżer Jakości. Pełnomocnik Jakości TUV. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, wdrażaniu systemu HACCP, przeprowadzeniu audytów, oraz funkcji Przewodniczącego Zespołu SZJ.

Ireneusz Czyżyk — Uznany trener Systemów Zarządzania Jakością. Specjalizuje się w systemach Zarządzania Jakością. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, przeprowadzeniu audytów, oraz funkcji Przewodniczącego Zespołu SZJ.

IQ consulting

W materiale filmowym o Nas, naszej ofercie i korzyściach ktore otrzymujesz współpracując z Nami! Serdecznie zapraszamy do oglądania#IQconsulting

Publiée par IQ consulting sur Mardi 12 novembre 2019

Szkolenia językowe
nauka języka angielskiego

Język angielski — indywidualny kurs języka ogólnego, poziom A1-C2
Język angielski — intensywny kurs na poziomie podstawowym
Język angielski dla logistyków-spedytorów

Leszek Gumowski — Właściciel szkoły językowej English Center, specjalizuje się w nauczaniu osób dorosłych w systemie indywidualnym oraz grupowym. Zajęcia Leszka przygotowane są indywidualnie do potrzeb kursantów i prowadzone w sposób dynamiczny z wykorzystaniem elementów coachingu.

Szkolenia finansowe
i księgowe

Marta Ozga — Absolwentka Wydziału Prawa na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu, posiadająca międzynarodowy tytułu LL.M International Commercial Law uzyskany na Akademii Leona Koźmińskiego. Od 12 lat związana z bieżącą działalnością sektora MŚP, właściciel firmy consultingowej, autor specjalistycznych artykułów, doświadczony bankier działu korporacyjnego, Mentor w programie Early Warning oraz szkoleniowiec.

Julita Pełechata — Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu kierunku Finanse i rachunkowość, certyfikowany doradca finansowy i coach biznesu.

Zdjęcia ze szkoleń
zobacz całą galerię

Szkolenia
kosmetyczne

Malwina Czaplińska — Doświadczona i utytułowana mistrzyni polski w makijażu permanentnym. Ukończyła wiele kursów u Polskich i zagranicznych trenerów. Przeprowadziła setki szkoleń z makijażu permanentnego. Trenerka ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnego salonu kosmetycznego.

Katarzyna Pawłowska — Specjalistka w dziedzinie makijażu permanentnego i medycznej dermopigmentacji. Finalistka Międzynarodowych Mistrzostw w Makijażu Permanentnym Long Time Liner 2014 i 2015, finalistka Mistrzostw Polski 2014 oraz założycielka, wykładowca i trener w PERMANENT MAKE-UP ACADEMY KATARZYNA PAWŁOWSKA, wyłączny przedstawiciel marki CLINITA na Polskę oraz właścicielka studia Hebe Day Spa w Toruniu.

Anita Stachera — Uznana trenerka, jest właścicielką salonu Rzęsownia Lash Bar, który od kilku lat jest na czele Szczecińskiego rynku. Jest to jedno z pierwszych miejsc skupiający się jedynie na stylizacji rzęs. Prowadzi szkolenia uprawniające do stylizacji rzęs w całej gamie objętościowej. Ma na swoim koncie już około 200 kursantek zarówno z kraju, jak i zza granicy.

Justyna Grondke-Trąbska – Utytułowana trenerka w dziedzinie mikropigmentacji. Swoje umiejętności zdobywała pod okiem najlepszych szkoleniowców w branży, między innymi: Agnieszki Zapały, Marzeny Link, Kingi Kowalczyk, Iwony Donarskiej, Sviatoslava Otchenasha, Ksenii Karabegovic. Jej specjalnością jest mikropigmentacja estetyczna twarzy metodą maszynową oraz rysunek wstępny brwi przed mikropigmentacją, którego uczy wg swojego autorskiego programu.

Edyta Maciejewska — Re-tusz studio — Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, magister socjologii Europejskiej Szkoły Wizażu Select. Od kilku lat intensywnie rozwija swoje umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach i kursach tak, aby zapewnić swoim klientkom najwyższy poziom usług. Swoją wiedzę i umiejętności przekazuje w sposób jasny i zrozumiały, co przyczynia się do doskonałych efektów pracy kursantek. Prowadzi szkolenia w dziedzinie: makijaż permanentny brwi oraz ust, szkolenia dla osób zaawansowanych oraz szkolenia dla osób podstawowych. Wykonywanie pokazowych makijaży na nowo wprowadzanych produktach.

Tomasz Pendziak – Utytułowany trener z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu salonu z usługami fryzjerskimi oraz barberskimi, kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń w zakresie barberingu.

Monika Sokołowska – Trenerka z wieloletnim doświadczeniem w manicure i pedicure. Posiada własny salon kosmetyczny. Ma na swoim koncie dziesiątki przeprowadzonych szkoleń w zakresie stylizacji paznokci oraz duże grono stałych klientek.

Marcelina Szulc – Utytułowana trenerka prowadzi szkolenia uprawniające do stylizacji rzęs w całej gamie objętościowej. Posiada własny salon kosmetyczny, wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientek oraz przeprowadziła setki szkoleń z zakresu stylizacji rzęs.

Karolina Kuklińska -Tymko – Utytułowana trenerka wizażu prowadzi Studio Makijażu Karolina KuklińskaTymko Make Up Artist, specjalizując się w makijażach ślubnych,wieczorowych i artystycznych. Cały czas pogłębia swoją wiedzę w zakresie wizażu, uczęszcza na kursy, realizując swoje pomysły, śledzi trendy, prowadzi kursy indywidualne, zajmuję się również stylizacją brwi. Posiada bogate doświadczenie doświadczenie w pracy przy sesjach fashion,przeprowadziła już setki szkoleń z wizażu, stylizacji brwi oraz makijażu artystycznego.

Menu